Топ 5 найкращих рецептів трав’яних чаїв цієї осені

img

Топ 5 найкращих рецептів трав’яних чаїв цієї осені

З приходом осінніх похолодань саме час подбати про своє здоров’я. Для того, щоб не боротись безпосередньо з захворюваннями, потрібно їх,по можливості, профілактувати. Саме тут нам в нагоді будуть натуральні, такі знайомі з дитинства чаї з лікарських рослин. Аби ви були краще проінформовані, ми підготували підбірку з п’яти найбільш популярних та ефективних рецептів фіточаїв.

1. Липовий чай

Липовий чай
Імунозміцнюючий відвар з квітів липи

Липовий фіточай — це чудовий потогінний та протизастудний засіб. Він має приємний м’який смак і тонкий аромат. Його легко заварювати: 1 столову ложку висушених квітів липи на півлітра окропу. Ще цей корисний напій дуже гарно поєднується із зеленим чаєм. При перших ознаках занедужання — вживайте даний еліксир здоров’я з медом — він активізує імунітет і зупинить розвиток хвороби.

2. Чай з ехінацеї

Чай з ехінацеї
Імунозміцнюючий настій з ехінацеї

Не проґавте свій шанс поповнити запас цілющих речовин, на які так багата дана рослина. Настій ехінацеї буде незамінним засобом у боротьбі з вірусами та бактеріями, доки вони не завдали шкоди нашому організму. Її відвар сприяє очищенню лімфи та крові, що сприяє швидшому одужанню. Смачний та цілющий фіточай з цієї чудо-рослини укрівлює нервову систему, знімає перевтому та додає сил і ясності розуму.

3. Шипшиновий узвар

Шипшина
Вітамінізуючий відвар з плодів шипшини

З-поміж усіх лікарських рослин, в плодах розани чи не найвищий вміст вітаміну С. Багата ця “ягода” і на інші корисні речовини. Дуже добре смакує відвар з шипшини за наступним рецептом: подрібнені плоди заливаємо окропом і на слабкому вогні легко проварюємо цей напій в емальованому посуді протягом десяти хвилин. Після цього ще стільки ж часу даємо настоятись. Пити можна з медом чи лимонним соком.

4. Чай із цвіту бузини

Бузина
Чай з китяхів бузини

Бузина не тільки чудово виглядає зі своїми розкішними білими китяхами — вона несе в собі усе необхідне для комплексного лікування застуди, грипу, бронхіту та кашлю. Візьміть чайну ложку сухої сировини, залийте склянкою окропу, дайте настоятись 10-15 хвилин, і пийте по півсклянки чотири рази на день. Попередньо можете додати до фіточаю мед, цукор чи лимон, за смаком.

5. Шавлієвий чай

Шавлія
Фіточай з трави шавлії

Усі ми звикли, що настоєм із шавлії потрібно полоскати хворе горло, але, насправді, ця рослина універсальна і надто корисна, аби нехтувати нею. Чай із шавлії, як і настої, володіє вираженою протизапальною дією, є джерелом вітамінів А, Е та К, а також містить важливі для здорового життя мінерали: кальцій, калій, селен і ферум. Шавлія поліпшує метаболізм, знімає надлишкову втому та покращує концентрацію уваги. Отримайте користь та задоволення в одній чашці — пийте шавлієвий чай!

А для тих, у кого не було можливості цього літа ходити українськими лісами та полями в пошуках лікарських рослин, є чудові новини! Всі озвучені фіточаї ви можете придбати у нас на сайті по надзвичайно привабливих цінах. Поспішіть, доки не почався розпал сезонної захворюваності!

А для людей, у яких бракує часу чи терпіння на всі ці процедури із заварювання, пропонуємо збір лікарських трав у фільтр-пакетиках за оновленою рецептурою у вигляді фіточаю “При застуді”.

Будьте здорові, та діліться своїми рецептами лікувальних чаїв у коментарях!