Про нас

Компанія ТОВ «ФІТОСВІТ ЛТД» створена у 2007 році. Продукція компанії – фіточаї, які виготовляються з власної сировни лікарських рослин. Продукція компанії ФІТОСВІТ виготовляється під ТМ «Phytosvit».

ТОВ «ФІТОСВІТ ЛТД» вирощує власну сировину природнім шляхом на 1000 га екологічно чистих земель Вінницької області для виробництва фіточаїв. Поля підприємства віддалені від доріг та промислових об’єктів, вони знаходяться в екологічно чистих зонах Тиврівського та Вінницького районів, також виключене використання стимуляторів росту та засоби захисту рослин. Частину своїх трав збираємо вручну.

Фіточаї — це продукція харчової промисловості, що виготовлена відповідно до затверджених ТУУ без використання ароматизаторів штучних харчових добавок, продукція не містить ГМО. Виробництво фіточаїв сертифіковано у відповідності до вимог стандарту ISO 22000:2005 BUREAU VERITAS Certification. Якість продукції знаходиться на високому рівні, оскільки з цією метою створено власну атестовану лабораторію, що дозволяє проводити випробування за показниками якості у відповідності до нормативної документації та контролює якість від сировини до кінцевого продукту.

Найменування асортименту компанії ФІТОСВІТ представлені таким чином, щоб максимально задовольнити різноманітні смаки споживача. Для різних категорій населення створено лікарські збори та моно трави, які представлені в картонному пакуванні та у фільтр-пакетах.

Мережа аптек КОНЕКС — ексклюзивний дистриб’ютор органічних фіточаїв ТМ «Фітосвіт» на Україні.

Сертифікат