Топ-5 трав проти депресії

img

Депресія є психічний стан, який супроводжується такими симптомами як зниження інтересу до навколишнього світу, виникнення почуття смутку і відчуття самотності.

Незважаючи на те, що традиційні методи лікування даного психічного стану є ефективними, велика частка людей віддають перевагу альтернативним способам лікування депресії, які мають на увазі використання натуральних засобів, які є предметом постійного проведення досліджень.

В даний момент вчені провели експерименти з використанням різних лікарських трав.

Багато з цих засобів століттями використовувалися в медицині, як народні та альтернативні методи лікування.

Прислухайтесь! Народне лікування стресу.

Прийом звіробою був пов’язаний зі збільшенням кількості серотоніну в організмі. Серотонін — це хімічна речовина, що покращує самопочуття мозку, яке часто зустрічається у людей з депресією. Деякі антидепресанти працюють, збільшуючи кількість серотоніну в мозку. Дослідження Національного інституту здоров’я (NIH) показали, що рослина настільки ж ефективна для лікування легкої і помірної депресії, що і антидепресанти, але при цьому дає менше побічних ефектів. Важливо відзначити, що звіробій відомий тим, що взаємодіє з великою кількістю ліків. Це особливо вірно для розріджувачів крові, протизаплідних таблеток і хіміотерапевтичних препаратів. Завжди консультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати його.

 

  • Шафран

Шафран — це пряність, отримана з висушеної частини крокусу, квітки сімейства ірисів. Згідно з дослідженням в альтернативній медицині ReviewTrusted Source, було доведено, що прийняття шафранової стигми (стержень в квітці) ефективно для лікування легкої і помірної депресії.

 

  • Базилік

Базилік є не тільки ароматною і смачною пряністю, а й засобом, яке уповільнює вироблення гормону стресу — кортизолу. Базилік ще і може допомогти у виробленні гормонів радості — ендорфінів. Він зменшує загальний стан нервозності, знижує рівень стресу і може побороти емоційне виснаження при депресії легкого ступеня.

 

Лікувальні та заспокійливі дії пустирника описані давно. Він виявляє седативну дію на організм, припиняючи і згладжуючи збудження в центральній нервовій системі. Крім того, завдяки своїм заспокійливим властивостям, пустирник позбавляє від тривожності, поглиблює сон і усуває страх.

 

До складу лікарської трави Мелісси входить велика кількість корисних компонентів: ефірних масел, дубильних речовин, органічних кислот, вітамінів С і В, кальцію, заліза, калію, магнію, цинку, селену. При дослідженні всі учасники експерименту повідомили про позитивний вплив на різні аспекти настрою, включаючи зниження рівня тривоги.Настій з меліси зазвичай використовують не тільки для заспокоєння нервової системи і поліпшення сну, а й в інших цілях, таких як поліпшення травлення, стабілізація обміну речовин і так далі.

 

 

Лікування депресії травами не є панацеєю та єдиними варіантом вибору, але керуючись статистикою більшість людей мають легку форму депресії або ж взагалі звичайну втому, при яких найкращим рішенням буде профілактика та лікування лікарськими рослинами. Депресія може бути і серйозним захворюванням. Попрацюйте з вашим лікарем, щоб знайти план лікування, який працює для вас.