Ліки від усіх хвороб — Каркаде

img

Каркаде

Мальва Венеції, суданська троянда, напій фараонів і, звичайно, каркаде – це все відноситься до до напою з кислуватим смаком та яскраво червоного кольору. Готують цей напій з сушених пелюсток суданської троянди, або іншими словами гібіскусу. Вирощується рослина в тропічних широтах, а саме в Судані, Єгипті та в країнах далекого сходу. У харчовій промисловості гібіскус використовують для підфарбовування продуктів харчування завдяки його яскраво червоного кольору.

Каркаде

КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ

В сиву давнину люди знали про користь суданської троянди та використовували її для приготування їжі. З часом рослина використовувалась в медицині, хоча ніяких наукових підтверджень цьому не було. Люди користувалися виключно своїми спостереженнями і досвідом предків.

Найбільше суданська троянда має властивості антиоксиданта і засобом, що дозволяє запобігти появі злоякісних новоутворень. Постійне пиття напою з каркаде сприяє розгладженню зморшок. Так, це не всі корисні властивості суданської троянди.

В рослині також присутня аскорбінова кислота, яка дозволяє захистити організм від вірусів і застуди. Гібіскус сприяє зниженню температури тіла і має легкий сечогінний ефект.

Позитивний ефект помічений при використанні гібіскуса для вирішення проблем з сечостатевої системою у чоловіків, включаючи імпотенцію.

Гібіскус покращує роботу і попереджає захворювання шлунково-кишкового тракту. Слід пам’ятати, що каркаде має м’який проносний ефект. Для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту рекомендується пити каркаде протягом 15 днів, потім зробити перерву на 7 днів, і повторити прийом каркаде ще протягом 7 днів. Антипаразитична дія проявляється при прийомі каркаде натщесерце;

Також у каркаде є цікава властивість – виводить з організму продукти розпаду алкоголю, позбавляє від похмільного синдрому.

В арабських країнах напій з пелюстків суданської троянди набув широкого застосування в медицині і вважається «ліками проти усіх хвороб».

Суданська троянда

 

Способи приготування напою:

 

  1. Гарячий рецепт.

Чайну ложку сухих пелюсток троянди заливають 200-250 мл води, кипя’ченою та охолодженою до 90 ° С. Настоюють 3-5 хв. і розливають по чашках. Напій має насичений рубіновий колір. Якщо заварити крутим ми отримаємо не бажаний результат і колір напою стає сірувато-брудним на вигляд.

  1. Холодний рецепт.

Найпростіший спосіб: 1-2 столові ложки гібіскуса залити літром води кімнатної температури та залишити настоювати на 1-2 години. Також можливо заварити каркаде, як зазначено вище, а потім охолодити.

Каркаде чай

Протипокази:

Артеріально гіпотензія, порушення серцевої діяльності, вагітним жінкам, пацієнти з виразковою хворобою або з гастритом, при лікуванні гормональними препаратами, а також таблетками, що містять парацетамол, та дітям до року.

 

Суданська троянда Phytosvit в насипній упаковці – https://shop.phytosvit.com/shop/likarski-roslyny/troyandy-sudanskoyi-kvity/

Суданська троянда Phytosvit в фільтр-пакетах – https://shop.phytosvit.com/shop/fitochayi/fitochaj-kvitky-sudanskoyi-troyandy/