Кропова вода для новонароджених

img

З проблемою дитячих кольок стикається практично кожна мама. З давніх-давен справлятись з хворобливими відчуттями роботи кишечника у немовлят допомагала кропова вода. Для новонароджених цей засіб безпечний і ефективний.

Багатьох немовлят у віці від двох тижнів до 3-4 місяців турбують коліки: немовля починає сильно кричати, плакати і судорожно підтискати ніжки до живота. Вчені пояснюють симптом низкою факторів: незбалансованістю шлунково-кишкового мікробіома, підвищеної кишковою проникністю і хронічним запаленням, а також надмірною або недостатньою стимуляцією.

Будучи фізіологічним явищем, коліки доставляють біль і дискомфорт малюку. Також вони підвищують рівень стресу у батьків.

Кропова вода

Рецепт кропової води простий:

Залиити склянкою окропу плоди кропу і дати настоятися близько 30-60 хвилин. Процідити рідину та перелити в пляшечку для годування. Давати малюкові кропову воду по 1 ч.л. тричі на день.

Кропова вода і коліки

Є кілька моментів, які слід враховувати, щоб убезпечити дитину від алергічних реакцій і інших неприємностей:

  • Перед тим як зробити кропову воду для новонародженого, переконайтеся, що у дитини немає індивідуальної непереносимості або алергії на кріп.

Плоди кропу

 

Кропова вода — один з перевірених народних засобів, але на ефективність її застосування впливає індивідуальний стан здоров’я немовляти.